Witamy na naszej stronie

Spółka TRADCON jest firmą skupiającą swoją działalność wokół obszarów projektowania i produkcji form do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz usług w zakresie remontów i modernizacji form wtryskowych.
Nasza narzędziownia dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu możliwa jest, między innymi precyzyjna obróbka CNC.

Wszystkie formy wtryskowe cechuje duża wytrzymałość oraz estetyczny wygląd.
Szeroki asortyment produktów o wysokich wymaganiach estetycznych, kierujemy zarówno do klientów polskich, jak i zagranicznych.

Proces projektowania i produkcji realizowany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszego parku maszynowego, w oparciu o innowacyjne technologie wytwarzania, wieloletnie doświadczenie, najwyższą jakość surowców oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.
 

Oferowane wyroby spełniają wysokie wymogi techniczne, dzięki czemu wyróżnia je trwałość, funkcjonalność oraz estetyka i precyzja wykonania.

Poprzez natychmiastową reakcję na zmieniające się potrzeby rynku, terminową realizację zamówień oraz bezpośredni kontakt z Klientem, staramy się umacniać wizerunek organizacji, spełniać coraz wyższe wymagania Klientów oraz zwiększać ich zaufanie.


Kierownictwo firmy TRADCON deklaruje zaangażowanie we wdrożenie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015, który pomoże osiągnąć cel w postaci wysokiego poziomu zadowolenia naszych Klientów.

Dodaj komentarz